Jesteś tutaj: Strona główna > Kontakt
INBEPO Sp. z o.o.
ul. Ignacego Domeyki 9a
53-209 Wrocław




Biuro
ul. Krzycka 90F/1,
53-020 Wrocław
Tel. +48 71 7874900
Fax. +48 71 7874910
Mail: inbepo@inbepo.pl

INBEPO Irlandia
Archway House
Northbrook Road
Ranelagh, Dublin 6
Tel. +353 87 7710585
Mail: dublin@inbepo.pl



Janusz Paliszek-Saładyga
tel. kom. +48 503 659249
Mail: janusz@inbepo.pl

Agnieszka Góral-Zawadzka
Mail: agnieszka@inbepo.pl

Aleksandra Mielcarek
Mail: aleksandra@inbepo.pl

Piotr Smardz
tel. kom. +48 507 794866
Mail: piotr@inbepo.pl

Adrian Poteralski
Mail: adrian@inbepo.pl


Sąd Rejonowy dla Wrocławia- Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000366588,
Kapitał Zakładowy: 50 000 zł


O Nas     |     Usługi     |     Projekty     |     Publikacje     |     Kontakt     |     Aktualności
| ® 2018 INBEPO