Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności

Aktualności

17.09.2018
VI Międzynarodowa Konferencja "Pożary Wewnętrzne" w Olsztynie

W dniach 17-18 września 2018 r. braliśmy udział w VI międzynarodowej konferencji "Pożary Wewnętrzne" organizowanej przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej oraz oddział SITP w Olsztynie. Poza ciekawymi referatami w czasie konferencji odbyły się praktyczne pokazy wykorzystania termowizji w czasie działań gaśniczych a także nowoczesnych metod gaśniczych. Pokazy przeprowadzono na trenażerze znajdującym się na terenie ośrodka szkolenia KW PSP w Olsztynie.

Kliknij aby zobaczyć powiększenie Kliknij aby zobaczyć powiększenie Kliknij aby zobaczyć powiększenie Kliknij aby zobaczyć powiększenie

12.09.2018
Trwa budowa zakładu produkcyjnego Mercedes-Benz w Jaworze

Trwa budowa zakładu produkcji silników Mercedes-Benz (Daimler) w Jaworze. Nasza firma jest zaangażowana w ten projekt w zakresie koncepcji systemów oddymiania grawitacyjnego, konsultacji oraz uzgadniania dokumentacji projektowej w zakresie wymagań ochrony przeciwpożarowej.

Kliknij aby zobaczyć powiększenie

12.06.2018
Szkolenie w Dolnośląskiej Okręgowej Izbie Architektów RP

Nasi pracownicy prowadzili wykłady w ramach szkolenia dla projektantów organizowanego przez Dolnośląską Okręgową Izbę Architektów RP we Wrocławiu.

08.06.2018
Konferencja "Structures in Fire" w Belfaście

Referat pt. "Numerical investigation of fire and post-fire performance of CFT columns in an open car park fire" którego współautorami są nasi pracownicy został wygłoszony na międzynarodowej konferencji Structures in Fire w Belfaście.

01.02.2018
Konferencja "Budujemy Hale 2018" w Poznaniu

Braliśmy aktywny udział w konferencji "Budujemy Hale" wygłaszając referat pt. "Zastosowanie metod inżynierii bezpieczeństwa pożarowego w projektowaniu złożonych obiektów produkcyjnych, magazynowych i widowiskowo-sportowych"

29.01.2018
Próby dymowe w Tychach

Na zlecenie firmy Gemini Park Tych Sp. z o.o. wykonywaliśmy próby z użyciem ciepłego dymu w galerii handlowej Gemini Park w Tychach.

21.11.2017
Szkolenie CNBOP dla projektantów systemów wentylacji pożarowej

Nasi pracownicy prowadzili dwa moduły wykładowe w ramach szkolenia dla projektantów, instalatorów i konserwatorów systemów wentylacji pożarowej w obiektach budowlanych organizowanego przez Centrum Naukowo-Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego w Józefowie (CNBOP)

14.09.2017
Próba dymowa w Gliwicach

Na zlecenie firmy MIRBUD S.A. wykonywaliśmy próbę z użyciem ciepłego dymu w hali widowiskowo-sportowej Podium w Gliwicach.

23.11.2016
Szkolenia dla rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych

W ostatnim czasie nasi pracownicy prowadzili wykłady na szkoleniach dla rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, które odbyły się w Warszawie, Częstochowie oraz Toruniu.

18.11.2016
Budowa nowego dworca Łódź Fabryczna dobiega końca

Dobiegają końca prace na budowie nowego dworca Łódź Fabryczna oraz połączonego z nim tunelu kolejowego. Nasza firma była zaangażowana w projekt jako konsultant w zakresie inżynierii bezpieczeństwa pożarowego.

Kliknij aby zobaczyć powiększenie Kliknij aby zobaczyć powiększenie Kliknij aby zobaczyć powiększenie Kliknij aby zobaczyć powiększenie

25.05.2016
Konferencja SFPE w Warszawie

W dniach 23-25 maja 2016 braliśmy aktywny udział w międzynarodowej konferencji SFPE pod tytułem "Conference on Performance-Based Codes and Fire Safety Design Methods" poprzez wygłoszenie referatu oraz udział w grupie przygotowującej porównawcze studium przypadku (case-study) dotyczące garażu podziemnego.

15.05.2016
Budowa kompleksu Warsaw Spire zakończona

Wieżowiec Warsaw Spire został oficjalnie otwarty. Nasza firma była zaangażowana w projekt jako konsultant w zakresie inżynierii bezpieczeństwa pożarowego.

Kliknij aby zobaczyć powiększenie Kliknij aby zobaczyć powiększenie Kliknij aby zobaczyć powiększenie

18.09.2015
Próba dymowa w Katowicach

Na zlecenie firmy Hochtief wykonywaliśmy prób z użyciem ciepłego dymu w obiekcie galerii handlowej Supersam* w Katowicach.


03.03.2015
Forum Wentylacja 2015

Nasza firma była jednym z wystawców w czasie targów branżowych Forum Wentylacja 2015 w Warszawie.


11.11.2014
Spotkanie grupy Secure with Steel

Nasi pracownicy brali udział w dwudniowym szkoleniu użytkowników specjalistycznego programu SAFIR służącego do analiz zachowania konstrukcji budowlanych w pożarach oraz corocznym spotkaniu forum Secure with Steel.


05.11.2014
Próbna ewakuacja budynku Sky Tower

W dniu 5 listopada nasza firma wykonywała zadymienie sztucznym dymem oraz rejestrację próbnej ewakuacji budynku wysokościowego Sky Tower we Wrocławiu


30.09.2014
Próby dymowe w Krakowie

Na zlecenie firmy Budimex S.A. przeprowadziliśmy próby dymowe w budynku Centrum Kongresowego ICE w Krakowie


28.11.2013
Próba systemu oddymiania hali Spodek

W dniu 28 listopada nasza firma przeprowadziła próbę systemu oddymiania w hali widowiskowo-sportowej Spodek w Katowicach, z wykorzystaniem sztucznego ciepłego dymu.


22.05.2013
Spotkanie grupy Secure with Steel w Luksemburgu

Nasi pracownicy brali udział w dwudniowym szkoleniu użytkowników specjalistycznego programu SAFIR służącego do analiz zachowania konstrukcji budowlanych w pożarach oraz corocznym spotkaniu forum Secure with Steel.


22.05.2013
Szkolenie CNBOP dla projektantów systemów wentylacji pożarowej

W ramach odnowionego porozumienia "Partnerstwo dla Edukacji" zawartego z Centrum Naukowo-Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego w Józefowie (CNBOP), nasi pracownicy prowadzili dwa moduły wykładowe w ramach szkolenia dla projektantów, instalatorów i konserwatorów systemów wentylacji pożarowej w obiektach budowlanych.


26.04.2013
Członkostwo Komitetu Technicznego 180 PKN

Firma INBEPO Sp. z o.o. została członkiem komitetu technicznego nr 180 Polskiego Komitetu Normalizacyjnego (komitet ds. Bezpieczeństwa Pożarowego Obiektów).


29.11.2012
Spotkanie grupy Secure with Steel w Brukseli

INBEPO Sp. z o.o. została przyjęta do grona firm zrzeszonych w forum Secure with Steel. Grupa to stawia sobie za cel rozwój i promocję wiedzy dotyczącej inżynierii bezpieczeństwa pożarowego w aspekcie odporności ogniowej konstrukcji budowlanych.


20.09.2012
Próba pożarowa w Bytomiu

Nasza firma brała udział jako jeden z partnerów w pracy badawczej przeprowadzonej przez Politechnikę Częstochowską, dotyczącej rozwoju pożaru w warunkach rzeczywistych. Głównym elementem badań były próby pożarowe w skali naturalnej przeprowadzone na budynku przeznaczonym do rozbiórki, zlokalizowanym w Bytomiu.


05.10.2011
Szkolenie CNBOP dla projektantów systemów wentylacji pożarowej

W ramach porozumienia "Partnerstwo dla Edukacji" zawartego z Centrum Naukowo-Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego w Józefowie (CNBOP), nasi pracownicy prowadzili dwa moduły wykładowe w ramach szkolenia dla projektantów, instalatorów i konserwatorów systemów wentylacji pożarowej w obiektach budowlanych.


O Nas     |     Usługi     |     Projekty     |     Publikacje     |     Kontakt     |     Aktualności
| ® 2018 INBEPO